interaktívna podlaha FlySky ilustrácia

Interaktívna podlaha FlySky

Interaktívna podlaha je kompaktný integrovaný systém, ktorý obsahuje projektor, počítač a snímač pohybu. Zariadenie je možné použiť v akejkoľvek miestnosti s premietaním na podlahu alebo na stôl. Tiež je možné ho pripojiť k internetu a využívať ľubovoľné internetové zdroje.

Dôkladne nadizajnované hry vytvorené v spolupráci s učiteľmi a psychológmi sú skvelým edukačno-revalidačno-rehabilitačným prostriedkom na vyučovanie hernej kreativite, nezávislosti a spolupráci. Používanie interaktívnej podlahy FlySky povzbudzuje k tomu, aby používatelia konali samostatne a prekonávali výzvy rôznej obtiažnosti.

V roku 2019 sme priniesli do školských zariadení interaktívnu podlahu s edukačnou hodnotou, ktorá má veľký úspech. Odvtedy sa tento produkt stal obľúbenou učebnou pomôckou v materských, základných a špeciálnych školách a našou srdcovou záležitosťou. Teraz s radosťou predstavujeme novú generáciu interaktívnej podlahy - FlySky.

Škola hrou

Interaktívna podlaha ako učebná pomôcka dáva nový rozmer pojmu škola hrou a poskytuje učenie spojené so zážitkom.

Viac ako 100 hier motivuje k pohybu, rozvíja postreh, trpezlivosť, logické myslenie, stimuluje vnímanie, vizuálno-pohybovú koordináciu a v neposlednom rade aj tímovú spoluprácu.

Medzi hlavné benefity (prednosti) interaktívnej podlahy FlySky patrí:

Klik

KLIK

Technológia FlySky eliminuje oneskorenie v interakcii pohybu používateľa a čítania obrazu, čo umožňuje maximálne presné ovládanie.

Automatická kalibrácia

AUTOMATICKÁ KALIBRÁCIA

Dynamická odozva na zmeny svetelných podmienok v miestnosti a automatická úprava parametrov zaisťujúca zachovanie optimálnej kvality obrazu.

Stereo zvuk

STEREO ZVUK

Zvukový výkon FlySky poskytuje ideálnu kvalitu zvuku aj v miestnostiach s vysokou hladinou hluku.

Bez tieňa

ŽIADNY TIEŇ

Algoritmus FlySky dokáže rozpoznať tiene a eliminovať ich náhodný vplyv na aktivitu používateľa pri práci alebo hraní.

Digitálna didaktika

DIGITÁLNA DIDAKTIKA

Všetky aplikácie a hry sú založené na inovatívnych metodických riešeniach podľa predpokladu – „zabávať a vzdelávať“.

Internet

INTERNET

Páči sa vám Google, YouTube alebo iné webové aplikácie? Zažite ich novým spôsobom pomocou pohybu alebo nášho IR pera.

Galéria:

FlySky
FlySky klavír
Kontaktný formulár
Ak si prajete získať viac informácií o našich produktoch, ich cenách alebo dohodnúť bezplatnú osobnú prezentáciu, nechajte nám prosím kontaktné údaje.