Edukačná hra YOLI

Edukačná hra YOLI

YOLI je moderná praktická pomôcka, ktorá využíva pokročilú technológiu, ale funguje intuitívne a jednoducho. Uľahčuje prácu učiteľom tak, že hravým spôsobom vytvára podnetné prostredie na vzdelávanie detí podľa šiestich základných tematických okruhov. YOLI podnecuje interakciu a dialógy a vytvára spoločný socializačný zážitok.

Hry sú vyvíjané v spolupráci s pedagógmi ako hravá cesta k učeniu. Boli navrhnuté tak, aby inšpirovali a motivovali deti k vyskúšaniu rôznych možností a využitiu svojej fantázie. A zároveň mnoho rôznych hier prechádza všetkými šiestimi témami učebných osnov.

6 YOLI okruhov

Ako to funguje?

Hracia konzola YOLI sa zapne jediným tlačidlom a funguje ako hracie pole zakaždým, keď idete hrať. Vo všetkých hrách musia byť obrázkové dieliky, ktoré majú v sebe zabudovaný čip, správne umiestnené na hracej ploche, napr. v rámci určitej kategórie, v konkrétnom poradí alebo nejakým iným vhodným spôsobom. Keď deti kladú dieliky na hraciu plochu, plocha reaguje zvukmi, vibráciami alebo odhodením dielikov.

YOLI ročné obdobia

YOLI katalóg hier

V súčasnosti máme k dispozícii 14 rôznych hier, ktoré pokrývajú 6 základných tematických okruhov. Ak máte nápad na novú tému hry, prosím kontaktujte nás a hru môžeme vytvoriť.
Pre viac informácií si prosím otvorte náš online katalóg hier.

Kontaktný formulár
Ak si prajete získať viac informácií o našich produktoch, ich cenách alebo dohodnúť bezplatnú osobnú prezentáciu, nechajte nám prosím kontaktné údaje.